loader

Frankısche


Yerden ısıtma ve serinletme, radyatör tesisatları

Herhangi bir tesisat sistemi için kaliteli borular, aksesuarlar ve kolektörler

Çok katmanlı kompozit boru ve tam plastik boru üreticisi olarak FRÄNKISCHE, yerden ısıtma/serinletme ve radyatör tesisatları için farklı boyutlarda ve tiplerde boru sunar. 

Gereksinimlere ve yer konumlarına bağlı olarak, montaj kolaylığı, kalitesi ve güvenilirliğine dair tüm ihtiyaçları karşılayan üstün ve esnek tip borular kullanılabilir. 

Birbiriyle uyumlu aksesuarlar ve ek parçaları farklı boru tiplerini ve çaplarını tamamlar. Özellikle, aşağıdaki boru tiplerinin 16 ve 20mm çapında olanları çeşitli seçenekler sunmaktadır; rakorlu bağlantı ile veya test edilmiş, kanıtlanmış alpex-duo radyal pres sistemi kullanarak birleştirilebilir ya da alpex-plus push-fit bağlantı fittingleri ile birlikte kullanılabilir.   

Ürün
adı
Boru tipi Boyutlar Maks. 
işletim
sıcaklığı
Maks. 
işletim
basıncı
Yerden
ısıtma/
serinletme
Radyatör
tesisatı
ff-therm multi
Difustop PE-Xa
PE-Xa 12, 14, 16, 17, 
18, 20, 25 mm
95°C 6 bar  X  X
ff-therm ML5
Difustop
PE-Xb/
EVOH/PE
16, 17, 20 mm 95°C 6 bar  X  X
ff-therm multi
Difustop PE-RT
PE-RT 14, 16, 17, 
20 mm
70°C 6 bar  X  
profitherm AL PE-RT/
Al/PE-RT
16 mm 70°C 6 bar  X  
alpex-duo XS PE-Xb/
Al/PE
14, 16, 20, 26, 
32 mm
95°C 10 bar  X  X
turatec multi PE-RT/
Al/PE-RT
16, 20, 26, 
32 mm
70°C 10 bar  X  X 

ff-therm multi PE-Xa - plastik boru

Test edilmiş ve kanıtlanmış PE-Xa çapraz bağlı komple plastik boru son derece güvenilirdir. Özel, yaşlanmayı engelleyici eklentiler ve stabilizatörler boruyu kalıcı olarak yumuşak tutar ve yüksek ısıl sağlamlık sağlar.

Daha fazla

ff-therm multi ML 5 - Difustop – plastik boru

ff-therm ML5 Difustop, FRÄNKISCHE'nin yeni 5 katmanlı borusunun üretimi için teknoloji harikası bir prosesin sonucudur. Esnekliği ve montaj kolaylığı, inşaat alanlarındaki şartlara bağlı olarak, tesisatçı için projeye özel, hızlı ve kolay montaj imkanı sağlar.

Daha fazla

ff-therm multi Difustop PE-RT - plastik boru

PE-RT ff-therm multi Difustop boru, ısıtma tesisatlarında kullanım için idealdir. Boru DIN 4726 uyarınca oksijen bariyerlidir ve döşemeden ısıtma borusu olarak kullanılır. Mükemmel esnekliği sayesinde montajı kolaydır.

Daha fazla

profitherm AL - çok katmanlı kompozit boru

Döşemeden ısıtma/serinletme uygulamaları için özel olarak iyileştirilmiş olan son derece esnek çok katmanlı kompozit borudur ve ekstra ince alüminyum katman içerir.

Daha fazla

alpex-duo XS/ turatec multi - çok katmanlı kompozit boru

alpex-duo XS ve turatec multi, üstün malzemelerden yapılmış kompozit borulardır - iç boru ya çapraz bağlı (PE-X) ya da sıcaklık dayanımı yükseltilmiş polietilenden (PE-RT) mamüldür, çekirdek esnek alüminyumdan ve dış boru ise ısıya dayanıklı polietilenden (PE) mamüldür. 

Daha fazla

Kategoriye bagli diger icerikler