loader

Hakkimizda


Firmamız; 2003 yılından bu yana, ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, çelik baca ve  çelik depo alanlarında satış ve montaj yapmanın yanı sıra, inşaat ve dekorasyon alanlarında da faaliyet göstermektedir.Bu konularda; günümüz en son teknolojilerini insanların kullanımına sunarken, en verimli ve ekonomik cihazlarla %100 müşteri memnuniyetini önemseyen çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz...

        Firmamız bu güne kadar çok sayıda binaya kombi, kazan, klima, radyatör, yerden ısıtma, çelik baca, çelik depo, hidrofor,  doğalgaz tesisatı, proje, su ve doğalgaz alt yapı sistemlerini yapmıştır.

Bünyesinde, Makine mühendisi, İnşaat mühendisi, Tekniker ve Usta kadrosu ile faaliyet gösteren firmamız; Başkent doğalgaz  yetkisine sahip olup, Viessmann, Remeha, Baymak marka cihazlarının da satışını yapmaktadır.

        Müşteri portföyümüzde; yurt içi ve dışı faaliyet gösteren inşaat şirketleri, çeşitli kamu kuruluşları, kooperatifler, siteler ile müstakil daire ve villa sahipleri bulunmaktadır.

        Firmamız iş yapımı aşamalarında müşteri memnuniyetine değer vermekte olup, %100 müşteri mennuniyeti misyonu ile en etkin tavsiye oranına sahiptir.

        Farkımızı anlamanız açısından, müşterimiz olmanızı temenni ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz.
 

EFOR MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ     
Tamer FİDAN